Zeytinburnu Ofis Taşımacılığı

Zeytinburnu Ofis Taşımacılığı ve Ofis Taşıma

Zeytinburnu’nda ofis taşımacılığı 1928 yılından beri seyahat sektörünün en köklü ve güvenilir firmalarından biri olan Ulusoy Turizm ve Seyahat A.Ş.,  şimdi de nakliyat sektöründe boy gösteriyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile seyahat denilince yıllardır ilk akla gelen firmalardan olan Ulusoy, artık ofis taşımacılığı hizmeti ile de müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı planlamaktadır. Bu amaçla İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet veren firmamız şimdi de Zeytinburnu’nda ofis taşımacılığı hizmetine başlamıştır.

Ofis taşıma,  evden eve nakliyat yapmaktan daha hassas ve dikkat gerektiren bir iştir. Evraklarda yırtılma olmaması, kayıp veya çalınma risklerinin engellenmesi için özel bir dikkat gösterilmektedir. En önemli noktalardan biri de hızlı taşımadır. Ofisinizin saatler içinde eski yerinden yeni yerine taşınması hem işlerinizin aksamamasına hem de personelinizin işine devam edebilmesine imkan sağlamaktadır.

Birçoğumuzun neredeyse vaktinin tamamını geçirdiği ofislerde önemli evraklardan, elektronik eşyalara, büro malzemelerinden, kişisel eşyalara kadar sizin için değerli birçok araç-gereç bulunduğunun bilincindeyiz. İşyerinizi taşıma kararı aldığınızda,, profesyonel ekibimiz ve hızlı hizmet ağımız ile yardımınıza koşmaktayız. Zeytinburnu’nda bulunan ofis veya büronuzun hızlı ve eksiksiz bir şekilde taşınmasını istiyorsanız Ulusoy Nakliyat Zeytinburnu ofis taşımacılığını güvenle tercih edebilirsiniz. Nakliye işlerinde firmamızı tercih ettiğiniz taktirde ekibimiz ofisinizde bulunan eşyaların tamamının rahatça taşınabileceği büyüklükte bir araç ile gelecektir. Evrak ve dosyalarınız güvenli bir şekilde yerleştirilip, tüm malzemeleriniz paketlenecektir. Elektronik cihazlarınızın zarar görmemesi için özel ambalajlar kullanılacaktır. Her oda için ayrı ayrı hazırlanan malzemelerin taşıma esnasında araçta herhangi bir zarar görmemesi için araç içi sabitleme işlemi yapılacaktır. Gerekli durumlarda eşyalarınız vinç asansör yardımı ile taşınacaktır.

Hizmet anlayışımız gereği eşyalarınıza sizin verdiğiniz değeri bizde vermekteyiz. Uygulamış olduğumuz profesyonellik çerçevesinde herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda, masrafınız sigorta şirketimiz tarafından karşılanacaktır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyeye taşımayı bir borç bilen Ulusoy Nakliyat siz değerli müşterilerimizle çalışmaktan gurur duymaktadır.

Sizde Zeytinburnu’nda bir ofis veya büro sahibi iseniz ve ofisinizi taşımanız gerekiyor ise Ulusoy Zeytinburnu ofis taşımacılığında ihtiyacınız olan tüm olanakları bulabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.ofistasima.com.tr/wp-content/uploads/2016/07/pexels-photo-24464-1.jpg);background-size: cover;background-position: center center;background-attachment: scroll;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 300px;}