Üniversite Taşımacılığı Üniversiteler yapısal olarak bünyelerinde farklı bölümlerde mesleki eğitim veren kompleks kuruluşlardır. Doğal olarak bir üniversite taşıması söz konusu olduğunda sadece bir bina üzerinden yapılacak bir taşıma söz konusu değildir. işte bu sebeple üniversite gibi bir mekanın taşınması konusunda profesyonel çalışan firmaların varlığı şarttır. Ulusoy Nakliyat taşımacılık sektöründe doğabilecek tüm taşıma ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran evden eve nakliyattan, hastane taşımacılığına ya da okul taşımacılığından kompleks olan üniversite taşımacılığına kadar her alanda hizmet vermek için faaliyet vermektedir. Organizasyon çalışmalarını her bir faaliyet için gerekli olacak ekip sayısını ve bu ekiplerin içeriğinde bulunan eleman ihtiyacı sayısını kadrolaştırmış ve altyapısal olarak sistemleşmiş bir firma olan Ulusoy taşımacılık, profesyonel anlamda üniversite taşımacılığı hizmeti veren firmadır.

Bir üniversitede ne olmaz ki, kütüphane, yemekhane, laboratuarlar, cihazlar daha neler neler… Doğal olarak bunların birbirine karıştırılmadan taşınması gerekmektedir. Firmamız üniversitelerde bulunan her bir birim için gerekli ekibi çalışma alanına yönlendirerek kısa süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Ulusoy Nakliyat müşterilerinin ekonomik düşüncelerini de onlardan önce düşünmüş, emsalleri arasında hem daha kaliteli, hem de daha hızlı ve güvenli olan üniversite taşımacılığını uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Bizimle çalışmak isteyen kurumların müşteri temsilcilerimizle bağlantıya geçmesi yeterli olup, en kısa süre içerisinde fiyatlar konusunda müşterilerine en baştan bilgi vermektedir.

Üniversite taşımacılığı konusunda birimlerin içersinde yer alan kırılacak malzemeler hassasiyetle koruma altına alınarak taşınmakta olup, yüksek kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Aynı şekilde Ulusoy Nakliyat, elektrikle çalışan ve önemlilik arz eden makine ya da aletlerin özel ambalaj malzemeleri ile ambalajlanarak, paketlenmesi konusunda tüm detayları ve oluşabilecek hasar risklerini ön planda tutarak taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir.

Kütüphane veya arşiv gibi mekânlarda bulunan taşınacak malzemelerin sıralanması konusunda eski düzeninin aynısını kurarak çalışmalarını yürütmekte olan firmamız Ulusoy Nakliyat, taşınmadan dolayı müşterilerinin karşılarına çıkabilecek olumsuzlukları elemine etmektedir. Bu manada üniversite taşımacılığı konusunda firmamızın hizmetlerinden yararlanan kurumlar, taşındıkları gün akabinde faaliyete hazır duruma gelmekte olup, üniversitelerde verilmekte olan eğitimlerde aksaklık önlenmektedir.