Otel Taşımacılığı son dönemlerde artan turist ve turlar nedeni ile ülkemizde bir hayli otel ihtiyacı çoğalmış ve yer ve mekan olarak değişimler sürekli hale gelmektedir. Otelinizin yerini değiştirmek için tek gereken Ulusoy nakliye firmamız ile irtibat halinde bulunmanız gerekmektedir. Otel taşımacılığında büyük yol kateden nakliye firmamız ile siz değerli müşterilerimize kaliteli bir taşımacılık ile tanıştırmaktadır. Otelde bulunan bütün eşyaların hem maddi hem de manevi değerleri bulunduğundan son derece titizlik ve özenle taşınması gerekmektedir. Ulusoy nakliye olarak son derece memnun edici bir sistem kullanarak eşyalarınızı ve otele ait olan tüm evraklarınızı sorunsuz bir şekilde yeni teslim yerinize ulaştırmaktayız.

Bizlere ulaştığınız takdirde sizinle irtibat kuran ekip arkadaşımız tarafından anlaşılan tarih için otele gelen ekip arkadaşlarının otele ait incelemelerini içeren bir bilgi toplamasının akabinde, iki taraf için hangi tarihte taşıma yapılabilineceği kararı verilmektedir. Otelinize gelen ekip arkadaşların hangi eşyayı hangi ambalajla sarılması gerektiğinden, kaç araç kullanılabilineceğine kadar bütün bilgilere vakıf olarak otelinizden ayrılacaktır. Otelin her yerinde çalışmaları gerekmektedir.

Otele ait tüm yerler yani mutfak, odalar, lobi ve diğer tüm yerler otel yetkilisi de dahil olmak üzere ekipçe gezilerek notlar alınmalıdır. Kesinleştirilen eşya türü ve evrak sayısına kadar her şey için kullanılacak ambalaj ve araç için ne kadar bir gider olacağını tespit edip siz değerli müşterilerimize sunmaktadırlar. Otel taşımacılığı oldukça ince detaylara sahip bir iş olmaktadır.

Tüm bu eşyaların yeni birime taşınması için son teknolojiye uygun araç ve ambalajlama sisteminin kullanılması gerekmektedir. Otel taşımacılığı sırasında hiçbir taşınan eşyanın hasar görmemesi firmamızın en büyük prensipleri arasında yer almaktadır. Tüm bu sorunsuz ve son derece hızlı otel taşımacılığı için oldukça makul fiyatlar ile anlaşmaktayız müşterilerimizle. Montaj kurulumu kolaylığı bakımından özel bir sistemle taşıma yapan ekip arkadaşlarımız, önceliği yük bazında en ağır eşyalara ayırmaktadır. Bu eşyaların taşınması sırasında da otele ait bir görevlinin de eşyalara refakat edebileceğini bildirmek isteriz. Sorunsuz bir şekilde otel taşımacığı istiyorsanız tek tercihinizin Ulusoy Nakliye olması gerektiğini unutmayınız.