Laboratuar Taşımacılığı Taşımacılık gün geçtikçe daha da profesyonel çözümler sunan ve rekabet ile hizmet anlayışının ön planda olduğu bir daldır. Bu noktada uzmanlaşma ve profesyonel hizmet sunmak müşterilerin memnuniyeti açısından büyük önem taşır. Evden eve taşımacılığın yanı sıra, arşiv, hastane, ofis, antika, banka, fabrika, fuar, kurum, okul, kasa, parsiyel ve laboratuar taşımacılığı da yapılmaktadır. Bu aşamada son derece önemli olan taşımacılıklardan birisi laboratuar taşımacılığıdır. Son derece dikkat ve profesyonellik gerektiren laboratuar taşımacılığı köklü ve alanında uzman olan ekiplerce yapılması gerekmektedir. Laboratuar ekipmanlarının dikkatli ve titizlikle taşınması önemli bir konudur. Bu noktada Laboratuar taşımacılığı konusunda profesyonel bir çözüm arayışı içinde iseniz Ulusoy Nakliyat size çözümü sunmaktadır. Bu noktada ilk olarak doğru paketleme ve ambalajlama ve ardından doğru biçimde taşıyarak malzemelerin zarar görmemesi önemli bir konudur. Ulusoy Nakliyat bu aşamada titizlikle çalışma göstermekte olup expertiz hizmeti sunmaktadır. Taşınacak malzemeler için öncelikle expertiz hizmeti sağlanmaktadır. Bu hizmet müşteriler için ücretsiz biçimde gerçekleştirilmek ve ek masraf çıkmamaktadır. Expertiz eşliğinde yapılan raporlamalarda en önemli hususlardan birisi ile Ulusoy nakliyat malzemeye göre ambalajlama yapmaktadır. Ekipmanlarda kırılabilecek bir eşya mevcut ise buna uygun bir elyaf, aliminyum kullanılmakta ve özel kutular üzerinde uyarı levhaları ile malzemeler taşınmaktadır.

Laboratuar son derece dikkat gerektiren bir taşıma işlemi olduğu için bu noktada profesyonel bir ekip ile hizmet sağlanmakta ve alanında uzman kişilerce eşyaların indirilip bindirilmesi dikkatle bir süreçten geçmektedir. Yükleme aşamasında malzemelerin zarar görmemesi için planlamalar yapılmaktadır. Aynı zamanda laboratuar da yer alan mobilyalar da uzman marangozlarca sökülmekte ve zarar görmeyecek biçimde uygun parçalara ayrılarak taşınmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yerine hizmet veren 81 il de 220 ilçede adını duyuran Ulusoy Nakliye şirketinin merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Dilerseniz www.ofistasima.com.tr üzerinden hizmetlerini ve sunduklarını detaylı biçimde inceleyebilir, isterseniz 444 2 957 numaralı hattı arayarak bilgi alabilir, isterseniz info@ofistasima.com.tr üzerinden mail yolu ile iletişime geçerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz.  Bağcılar ve Ataşehir’de yer alan ofislerini ziyaret ederek taşıma noktasında profesyonel bir destek alabilirsiniz.