Hastane Taşımacılığı
Ulusoy Nakliyat ile Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı ve Hastane Taşıma Diğer iş yerleri ve evler gibi hastanelerinde çeşitli nedenlerden dolayı taşınması gerekmektedir. Hastane taşımacılığı esnasında çok dikkat ve özen gerekmektedir. Gerekli titizlikle ve sorumlulukla eşya ve tıbbi cihazların taşınması gerekmektedir. Hem maddi hem de oldukça fazla değerde manevi eşyadan oluşmaktadır. Hastaları fazla bekletmemek için hızlı ve güvenilir bir  taşıma ile yeni yerinize teslim etmekteyiz Ulusoy nakliye olarak. Bilindiği üzere oldukça fazla yatak ve odalardan oluşan hastanelerin ambalajlama ve taşıma sürelerinin belirlenmesi bir an evvel yapılması daha doğru olacaktır. Hem hastaların hem de doktorların zor durumda kalmamaları için bu konuya ayrıca dikkat etmek gerekmektedir.

Tıbbi cihazlar bilindiği üzere oldukça pahalı ve değerli eşyalar sınıfında yer almaktadır. Her şeyden önce sağlık konusu olduğu için ayrıca bir özen gerektirmektedir. Bu yüzden nakliye firmasında çalışan ekip arkadaşlarının da bir o kadar deneyimli ve titizlikle taşıma yapan kişilerden oluşması temel esastır. Hastane taşımacılığı yapan firmamız Ulusoy Nakliye sayesinde tıbbi cihaz ve diğer eşya, evraklarınıza hiçbir zarar gelmeden taşımak bizim başlıca görevimizdir. Tabi taşımacılıkta son teknolojiyi içeren ekipman ve araçlarla gereken bütün sistemleri kullanmak gerekmektedir. Güvenilir olmak için bu özeni göstermekteyiz.

Hastane taşımacılığındaki en önemli konulardan biri olan kısa sürede ve hasarsız olarak teslim yapmak ve müşterileri sıkıntıya sokmamak gerekmektedir. Ulusoy Nakliye ile iletişime geçip hastanenin taşınması gerektiğini bildirdikten sonra sizle iletişim kuran ekip arkadaşlarımız sayesinde işlerinizin oldukça kolay bir şekilde ilerleyeceğinin sözünü verebiliyoruz. Konuşma sonrasında müsait bir zamanda ekipten gelen personel sayesinde taşıma öncesi araç ve ambalaj tespitinin yapılması gerekmektedir.

Hastane görevlilerinin yardımı ile gerçekleşmektedir. Hastanedeki tüm oda ve cihazların bizzat görülmesi ve en sağlıklı biçimde götürülebilmesi için ne gerekli olduğunun ve daha sonra bir sıkıntı yaşamamak için öncelikli, olarak bu hizmeti vermekteyiz. Daha sonra ise gerekli tüm ekipman ve personel ile hastanenizi taşımaktayız. Hatta fiyat bilgisi özel isteklerinizi de gelen personelle paylaşabilir ve sorunsuz ve güvenilir bir taşımacılık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tüm soru ve önerileriniz için biz Ulusoy Nakliye firmamız ile irtibata geçebilirsiniz .

Kurumsal, özel ve kurum taşımaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.