Ulusoy Nakliyattan Yeni Bir Hizmet Daha: Cezaevi Taşımacılığı

Ulusoy Nakliyat olarak taşımacılıkta çığır açıyoruz. Daha önceleri evden eve nakliyat, büro ve ofis taşımacılığı, okul, otel taşımacılığı gibi bir çok alanda faaliyet gösteren firmalara rastlamaktaydık. Şimdi ise firmamız bir ilke imza atarak Cezaevi taşımacılığına atılıyor.

Geçtiğimiz yıllarda bazı cezaevlerinin taşınacağı konularında haberler gündeme gelmekteydi. Cezaevlerinin taşınma sebepleri incelendiğinde çok eski, rutubetli, dar ve yaşanılamayacak kadar kötü şartlarda oldukları bildirilmekteydi. Yeni yapılacak cezaevlerinin koşulları eskilerine göre daha yaşanılabilir sayılmaktaydı. Cezaevleri işleyiş bakımından her türlü suçtan hüküm giymiş mahkumları barındıran, kulağa pek hoş gelmeyen yerlerdir. Cezaevlerinde mahkumların yanı sıra bir çok demirbaş malzeme, evrak ve özel eşyalarda bulunmaktadır. Özellikle önemli evrakların nasıl taşınacağı, herhangi bir zarar görüp görmeyeceği merak konusuydu.

Cezaevi taşımacılığı yapacak firmanın ve ekipteki personellerin kendini ispatlamış, son derece güvenilir bir firma olması gerekmektedir. Cezaevi taşımacılığında ilk kez bir firma ismi gündeme yerleşti. Ulusoy Turizm ve Seyahat A.Ş.’ nin bünyesinde faaliyet gösteren Ulusoy Nakliyat işine göstermiş olduğu özen ve personelini seçmekte göstermiş olduğu titizlik ile akıllara gelebilecek nadir firmalardandır. Firmamız geniş hizmet ağı sayesinde bu işin hakkını da verecektir. Gizli dosya ve evraklara gösterilmesi gereken özenin önemini kavrayarak hareket eden firmamız, geniş güvenlik ağıyla ve eğitimli kadrosuyla son derece güvenilir bir firma olarak hizmet hayatına devam etmektedir. Cezaevlerinin kalabalık oluşu ve malzeme çokluğu taşıma için olumsuz şartlar gibi görünse de, aldığı her işi büyük bir titizlikle yapan firmamız adına bizleri heyecanlandırmaktadır. Türkiye’de bulunan cezaevlerinin çokluğu düşünüldüğünde, kendimize olan güvenimizle ve işimize verdiğimiz değerle bu yükün de altından kalkacağımıza eminiz. Nakliyat sektöründe her geçen gün ortaya çıkan yeni firmalardan farkımız köklü ve güvenilir oluşumuzdur.

Yeni atıldığımız Cezaevi taşımacılığı sektöründe de geçmişten gelen tecrübelerimiz, kadromuza olan inancımız, hizmet ağımızın genişliği ve her geçen gün yeni bir ilçede faaliyet göstermeye başlayan firmalarımız ile her zaman sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duymaktayız. Siz de Ulusoy Nakliyat farkını yaşamak isterseniz her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.