Arşiv taşımacılığı diğer taşıma malzemelerine göre daha çok dikkat ve titizlik isteyen bir iştir. Bu noktada arşivin özenle ve dikkatle taşınılması gerekmektedir. Bu aşamada Ulusoy Nakliyat profesyonel bir hizmet vererek arşivlerinizi dikkat ve titizlik ile taşır. Arşiv taşınmasında dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Arşivler yıllar boyu saklanan evraklardan oluştuğu için zarar görme olasılığı yüksek olan bir gruptur. Bu sebeple taşıma sırasında evraklar titizlik ile aktarılmalıdır, bir hata dâhilinde telafisi mümkün olmayan bu evrakların taşıma işlemi belirli bir süzene göre yapılır ve bu düzen çerçevesinde nakil işlemleri gerçekleştirilir. Uzun yıllardır nakliye alanında hizmet veren Ulusoy Nakliyat ülke genelinde bu hizmeti kaliteli bir biçimde sunmaktadır. Arşivlerin taşınma sırasında sıra numaraları, dizilim sistemleri ve belirli düzenleri bozulmadan taşınır. Bu noktada ilk aktarım sırasında ki sisteme dikkat edilir ve nakliye sonrasında evraklar ve arşiv belgeleri aynı titizlik ile tekrar yerleştirilir.

Evden eve nakliyat hizmeti veren ve birçok alanda profesyonel bir şekilde nakliye hizmeti sunan firma profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Arşiv taşıma sistemine uygun olan ambalajlar seçilirken müşteriye ileri de sorun yaratmamak adına arşiv taşıma sisteminde bir sistematik ile çalışmaktadır. Taşıma sırasında kaliteli ve bununla birlikte dayanıklı ambalaj ürünleri kullanılmaktadır. Arşivler de ki belge ve makbuzlara uygun olarak ambalajlar kullanılırken arşivde ki eski belgelerin zarar görmemesi ve yıpranmaması adına özel paketlemeler yapılmakta ve taşıma işlemi bu doğrultuda gerçekleştirilmektedir.

Birçok firma arşiv taşıma sırasında bir takım endişeler taşıyabilmektedir. Bu endişelerden ilki bilgi gizliliği ve güvenliği ikincisi ise belgelerin güvenle taşınmasıdır. Bu iki nokta Ulusoy Nakliyat için büyük önem arz etmekte olup. Belgelerin güvenli, tam ve dikkatli bir şekilde taşınması adına son derece profesyonel bir hizmet sunulmakta ve müşterinin memnuniyetini sağlamaktadır. Türkiye geneline hizmet veren profesyonel taşımacılık şirketi ile arşivlerini güvenle taşımak istiyor iseniz yapmanız gereken sadece bizi numarasını aramak.